" "

Рейкові панелі

заповніть дане поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Спробуйте, будь ласка, повторити пізніше.

Галерея наших робіт
Реалізовані проєкти
Рейкові панелі для фасадів
Рейкові панелі стін
Рейкові панелі стель
Рейкові панелі перегородки
Чому Варто обрати саме нас?

Досвід з 1991 року

Власне
виробництво

Сучасне
обладнання

Високоякісні
матеріали

Гарантійні
обов'язки

Дотримання
технічних норм

Наше виробництво виглядає так
Ми турбуємось про кожну дрібничку, тому
наші вироби прослужать вам довго.

Встановлюємо меблі
згідно лазерного рівня

Продумуємо всі отвори
та доступ до комунікацій

Монтуємо полиці, техніку,
фартук, підсвітку

Після монтажу
прибираємо за собою

Етапи роботи з нами
01.

Розробка візуального проєкта

03.

Підписання договору та спепцифікації

05.

Виробництво, доставка, установка

02.

Безкоштовний дизайнерський замір та узгодження проєкту

04.

Здійснення технічного заміру

06.

Пост-супровід та задоволений клієнт =)

Обговоримо ваш проєкт?
Залиште ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами
заповніть дане поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Спробуйте, будь ласка, повторити пізніше.

Ми поважаємо Вашу конфіденційність. Ми не будемо відправляти Вам спам і не будемо передавати Вашу особисту інформацію третім особам

Навряд чи можна заперечити той факт, що панелі з дерева влучно підходять до будь-якого інтер'єру, але й  відрізняються дуже швидкою установкою та вирішують широкий спектр технічних завдань, перш за все акустичні.

Реєчна стіна або стеля дає можливість створити не тільки просто приголомшливий сучасний інтер'єр, але і надати певну гнучкість дизайнерських рішень. Рейкові панелі, шпоновані рейки, які ви можете замовити під ваш проект у компанії Нібра,це завжди великий діапазоні розмірів, конфігурацій, покриття, - саме за цей рахунок можна створити унікальний простір. 

Інтер'єр є цінним активом, тому дизайнерські панелі від Нібра - це гарна інвестиція!  Слід зазначити, реєчні панелі традиційно діляться на кілька категорій, крім дерев'яних є ще рейки, із застосуванням МДФ або ДСП; з алюмінію або оцинкованої сталі. Кожна з  категорій має свої плюси та мінуси. 

Декоративні рейки з алюмінію або оцинкування застосовують, якщо потрібно виготовити великі порожнисті конструкції з властивостями не горючості. Крім того, для ламінування декоративною рейки з металу не застосовуються дерев'яні вініри, а використовується плівка ПВХ або фарба під дерево, що не можна домогтися ефекту «живого» ізделія.Очевидними мінусами фальшбалок з поліуретану і пластика є те, що вони не відрізняються респектабельною красою, місця стиків помітні, крихкість, невисока механічна міцність, що виявляється в процесі транспортування і монтажу. 

Краще обирати натуральні матеріали. Плюси фальшбалок з натурального дерева: естетика, можливість застосування додаткових елементів декору після установки, довговічність, простота в обробці, внутрішнє і візуальне тепло, низька теплопровідність. Панелі з дерева можуть бути монолітними, П-образними: з різною глибиною, товщиною і висотою, відповідно до параметрів замовлення. Декоративні панелі з дерева можуть бути тоновані в будь-який відтінок. Дерев'яні рейки на стіну або стелю, рейкові панелі робляться з пиломатеріалу, це дозволяє отримувати дерев'яний будматеріал, який не поступається за міцністю сталі.

Ми відповідальні за якість наших послуг
Ми впевнені в якості наших послуг
та додатково даємо 1 рік гарнатії на наші вироби!
Cтворення та просування сайту
Cтворення сайту